KALİTELİ VE VİZYONER ÜRETİM

30 yıldır müşteri memnuniyetinin odak noktası.

Kısaca EFEMER

1993 yılında kurulan Efemer Aksesuar, Türkiye’nin önde gelen tekstil aksesuar üreticilerinden biri olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Gelecekte EFEMER

EFEMER, sektördeki güçlü konumuyla tekstil firmalarına değer katmayı amaçlamaktadır.

Tekstil Şeritler- Tekstil Şerit Üretimi
Öncü ve güvenilir olmak.

Hakkımızda

Gerçek kaliteyi müşterilerimizle buluşturarak varlıklarını koruyoruz.

1993 yılında kurulan Efemer Aksesuar, Türkiye’nin önde gelen tekstil aksesuar üreticilerinden biri olma yolunda hızla ilerlemektedir. İzmir merkezli olarak faaliyet gösteren şirketimiz, uzun yıllara dayanan sektörel deneyimi ve geniş ürün yelpazesi ile müşterilerine kaliteli ve yenilikçi çözümler sunmaktadır.

Efemer Aksesuar’ın ürün portföyü, tekstil sektörünün çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak üzere özenle seçilmiş çeşitli ürünleri içermektedir. Fermuar, kordon, dar dokuma, lastik, aksesuar, karton etiket ve düğme gibi ürünler, şirketin kaliteli ve çeşitli üretim kapasitesini yansıtmaktadır.

Müşteri memnuniyetini odak noktası olarak belirleyen Efemer Aksesuar, sektördeki güçlü konumuyla tekstil firmalarına değer katmayı amaçlamaktadır. Şirketimiz, müşterilerinin özel taleplerini karşılayabilme yeteneği sayesinde, her bir ürünün tasarım ve üretim süreçlerinde esnek ve özelleştirilebilir çözümler sunmaktadır. Efemer Aksesuar, kalite standartlarına olan bağlılığı ve sektöre duyduğu tutkusuyla, tekstil dünyasında güvenilir bir iş ortağı olmaktadır.

Rakamlar her zaman değişebilir. Kalite ve güven temelli kalacaktır.

1993
KURULUŞ
1800
ÖZEL MODEL
4350
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
2
SHOWROOM
63
HEDEF İL
30
MİLYON TEK PARÇA ÜRETİM